Maciek Rock

Była kiedyś taka gazeta ”Pilot TV”. W pierwszym numerze, na okładce – właśnie on, z podpisem ”Dobry duszek Idola”. I od 15 lat niewiele się w tej jednej kwestii zmieniło.  Teraz znowu rozchwytywany, ale nie popularność i lans mu w głowie. Sam mówi, że on tylko prowadzi programy z udziałem obecnych lub przyszłych gwiazd. Odmówił poprowadzenia telewizyjnego sylwestra, bo już wcześniej umówił się ze znajomymi. Są rzeczy ważne i ważniejsze.

 

Nie pozwoliłem, aby praca ”ukradła moją prywatność. A mogłem zatracić się w tym, z czego żyję. Nie tylko pracować w ciągu dnia, ale każdego wieczoru zaliczać eventy, wyjeżdżać w Polskę. Z wielu propozycji rezygnuję, podobno z tego jestem znany. Odmawiam, bo w domu czekają na mnie żona i dzieciaki (”Gala”)

A dzieciaków jest dużo – cała trójka. I to z nimi imprezowy Maciek Rock imprezuje najczęściej i najchętniej. Jak w każdy piątek, kiedy zamiast uderzać na miasto, razem z całą familią ogląda kreskówki. A jak ktoś się dziwi, że w dzisiejszym świecie duża rodzina nie jest czymś modnym, odpowie tak: ”Dzięki temu mam zniżki w delikatesach i tańsze bilety tramwajowe.”

Prowadzi poranek w RMF MAXXX. Nazwa tego programu – ”Wstawaj, nie udawaj!” – to prawdopodobnie jego życiowe motto.